Didžiosios Britanijos žvejys Timas Kosensas pagavo karpį, kurį jau buvo pagavęs... 1999 metais. Žuvis jam užkibo toje pačioje vietoje, Kento grafystėje esančiame Strawberry Fields. Kad tai tas pats karpis, Timas iš karto nesuabejojo – viename karpio šone galva buvo „pasipuošusi“ tokiu pačiu randu.

O didžiausias siurprizas žvejo laukė tada, kai jis karpį pasvėrė. 1999 metais ši žuvis tesvėrė 11,8 kg. Dabar svarstyklių rodyklė sustojo ties 24,8 kg atžyma! Taigi, nuo pirmojo susitikimo prieš 14 metų karpis priaugo dvigubai!
Timas, prisiminęs žūklę 1999-aisiais, nusprendė vėl išbandyti savo laimę tame pačiame vandens telkinyje ir toje pačioje vietoje. Kibimo laukti tereikėjo 3 valandas, o kova truko net 40 minučių.

„Aš laimingas, nes pagavau didžiausią žuvį savo gyvenime ir dvigubai laimingas, kad mes su šia žuvimi jau buvome susitikę prieš 14 metų“, - pasakojo Timas Kosensas.

Laimingasis žvejys karpį paleido jau planuodamas, kad po 2027 metais vėl atvyks ten pat bandyti savo laimės ir sutikti seną pažįstamą.