Vienas garsiausių visų laikų Didžiosios Britanijos muselininkų Bob Church net nesitikėjo, kad jo senos muselės ir museliniai meškerykočiai susilauks tokio susidomėjimo aukcione  „Sporting and Country Pursuits sale“, kurį surengė JP Humbert Auctioneers.

Aukcioną vedusiam Jonathan Humbert buvo ne juokais sudėtinga išgirsti ir suvaldyti visą minią susirinkusių žvejų kolekcionierių, norinčių įsigyti dalelytę  muselinės žūklės istorijos. Statymai aukciono metu buvo vykdomi ne tik gyvai, tačiau ir internetu, kur varžėsi dar didesnis kiekis žvejų ne tik iš Europos, bet ir Australijos bei JAV.

Didžiausio dėmesio ir kolekcionierių kovos susilaukė paauksuota Mitchell ritė, kurią gamintojai sukūrė specialiai Bob‘ui Church‘ui, 9 pėdų Avington Mk II kotas ir dėžutė su beveik tūkstančiu muselių. Šie trys eksponatai buvo parduoti už 1160 svarų (apie 1350 €).

Iš viso beveik 50 aukcionui atiduotų, Bobo teigimu, jam žvejyboje nebereikalingų, eksponatų, buvo parduoti už 3140 svarų (apie 3642 €).

Anonimu norėjęs išlikti pirkėjas iš didžiosios Britanijos, už dėžutę su 1000 senų muselių sumokėjęs 880 svarų (apie 1020 €) teigė, kad jas nupirko savo neseniai museliauti pradėjusiam sūnui kaip dovaną, nes tarp tų 1000 muselių yra ne viena, kuri ankstesniam savininkui padėjo laimėti gausybę varžybų ir pagauti ne vieną trofėjinę žuvį.

Beveik visus aukcione gautus pinigus Bob Church, pats jau 20 metų sergantis Parkinsono liga, paaukojo Didžiosios Britanijos sergančiųjų Parkinsonu draugijai.