Angling Concepts Ltd yra vienintelė Vengrijos plūdžių „Cralusso” atstovė Jungtinėje Karalystėje. Vieną šios firmos patentuotą gaminį, plokščią plūdę “Torpedo” naudojo Vengrijos nacionalinė komanda, laimėjusi 2003 Pasaulio žūklės čempionatą. 2004-ųjų metų Pasaulio čempionate, vykusiame Ispanijoje jau dauguma komandų, tame tarpe ir Anglijos bei Airijos naudojo šias plūdes. Profesionalūs plūdininkai visame pasaulyje dabar renkasi tik tokio tipo plūdes žūklei.

Naujoviško dizaino dėka Torpedo ir Surf modeliai yra žymiai pranašesni už kitas (net ir plokščias) plūdes. Torpedo plūdės išsprendžia problemas, susijusias su žvejojimo stilium, jos nevirsta ir nevibruoja sūkuriuose ar vėjyje, tekančio vandens slėgimas spaudžia plūdės korpusą ir laiko jį lygiagrečiai srovei. Tai užtikrina plūdės stabilumą bei jautrumą.

2-5 g. Torpedo plūdės turi fiksuotą antenėlę. 6 ir daugiau gramų (iki 30g) plūdžių antenos keičiamos: skirtingų spalvų bei standartinės ar plokščios formos. Plūdės taip pat aprūpintos „tuninginiu“ elementu, naudojamu norint padidinti pasipriešinimą srovės spaudimui. Be to, žūklei tokiomis aplinkybėmis dar pridedama ilga dvipusė spalvota antenėlė. Plūdės Surf< gaminamos 3-20 gramų. Kiekviena plūdė aprūpinta dviem stiebeliais (srovei iš dešinės ir iš kairės) bei trimis skirtingų spalvų mentelės formos antenėlėmis.
„Angling Concepts“ atstovas Tony Booker sako: „Cralusso Surf plūdė turi neįtikėtinų savybių. Ją sėkmingai galima naudoti ne tik žvejojant sudedama meškere, bet ir „match‘u“ paleidus valą toli nuo meškerės viršūnės. Atitinkamoje srovėje masalą galima paleisti tolyn, artyn ar net prieš srovę, priklausomai nuo to, kokiu kampu į srovei valu pasuksite plūdę. Tai leidžia masalą prilaikyti bei sukioti tiksliai toje vietoje, kur šerta. Net ir silpnoje srovėje sistemėlė gali būti prilaikoma reikiamoje vietoje žymiai toliau, nei meškerės viršūnė. Žūklaujant tokiomis plūdėmis atsiranda galimybė naudoti paprastą meškerę su rite. Tačiau ši plūdė sudomins ne tik žvejus, žvejojančius „match‘ais“, ji tikrai pravers ir pradžiugins profesionalius plūdininkus.

 Poliuretano medžiaga, iš kurios gaminamos plūdės, nesugeria vandens, todėl plūdės paviršiaus pažeidimas ar įbrėžimas nepablogins jos funkcinių savybių.

http://www.anglingconcepts.co.uk/