Platformą nusipirkęs mąsčiau, kad investicija į ją, tik kaip į varžybų inventorių, nėra pigi. Bet apsirikau ir dabar man tai vienas iš tų pirkinių, kuriuo labai džiaugiuosi, ypatingai per eilines žūkles.  Yra daug vandens telkinių, kur vietos žuvingos, bet norint ten užmesti meškerytę trukdo daug gamtos „grožybių“. Krantai apaugę krūmais, medžiais, aukštos žolės, o pasiekus vandenį gali būti nepatogu pasistatyti kėdę.

Vidurvasaryje, kai sukilus vandens augmenija irgi sudėtingos sąlygos žuvį ištraukti net ir turint 4 m graibštą. Žvejojant keli metrai už žolių braidyti ir taškytis ar visaip kitaip baidyti žuvį negerai. Žolės gali būt sukilę ir už 5 m.

Važinėtis aplink ežerą ir ieškoti patogios vietos, kuri būtų ideali žvejybai tiesiog sudėtinga. Patogios vietos gali būti užimtos žvejų ar poilsiautojų. Rasti tokią vietą, kur būtų patogu užmesti meškerytę ne taip jau ir paprasta, o dar toje vietoje, kur žuvis sukiojasi... Kalbu apie telkinius, kurių pakrantės yra nesutvarkytos, žvejoti nuo kranto sąlygos yra sudėtingos.

Pirmus „bandymus“ atlikau Kauno mariose. Čia krantus juosia žolių juostos ir jos pakankamai toli nuo kranto žvejams sukelia nemažai problemų gaudant dugninėmis meškerėmis. Dauguma žvejų ruošiasi vietas iš anksto, rauna žoles, bet kitą kartą atvykus jos būna užimtos, todėl tenka vėl darytis/tvarkytis naują vietą, kad galima butų normaliai pažvejoti.

Su platforma galima lįsti į pačias didžiausias žoles ir sėkmingai atgaudžius vietos neišduoti. Dar didelis pliusas, kad sumažėja atstumas iki gaudomos vietos. Tai ypač aktualu, kai vyksta pastovus jaukinimas ir masalo užmetimas į tą patį tašką. Dėl mažesnio atstumo yra paprasčiau pataikyti į pasirinktą jaukinamą vietą. Reiškia, galima rinktis lengvesnius įrankius kuriais, gaudant bus dar daugiau malonumo...

Gražvis