FRABILL
Neskęstantis kostiumas I-Series Floatation Suit

Naujausias Frabill aprangos gaminys pasižymi ergonomišku dizainu, itin tvirtomis siūlėmis ir audiniu, savaime išdžiūnančiomis rankovėmis, klenšnėmis ir apykakle.

UNDER ARMOUR
Marškinėliai UA Fish Stalker Shirt

Labai lengvo ir kvėpuojančio audinio marškinėliai, suteikiantys net 30+ UPF apsaugą nuo saulės spindulių.

RAPALA
Liemenė Urban Vest Pack

Unikalus žūklės įrangos giganto gaminys su nugaroje įmontuota kuprine. Tarp gausybės kišenių rasite net atsiverčiančią ir kišenę išmaniam mobiliam telefonui su skaidriu priekiu, kad galėtumėte matyti ir valdyti ekraną neišėmę telefono. Abiejuose liemenės šonuose yra meškerių laikikliai, todėl einant prie vandens rankos liks laisvos.

WYCHWOOD
Džemperis Hybrid Jacket

Stilingas Wychwood drabužis su 3M pamušalu ir 2 sekcijų dizainu: krūtinės ir nugaros dalis iš storesnio ir tvirtesnio audinio, o rankovės - iš minkšto ir kvėpuojančio audinio lengvesniam judėjimui.

SAVAGE GEAR
Džemperis Tournament Jersey

Jei didžiuojiesi ir džiaugiesi žūklės įranga, kuria žvejoji, visuomet nori tuo pasigirti ir kitiems žvejams. Savage Gear teigimu būtent todėl jie išleido visą seriją džemperių su išskirtiniais skirtingais dizainais ir Savag Gear logotipu. Džemperių itin lengvas ir kvėpuojantis, be to, suteikia net iki 50 UPF apsaugą nuo saulės spindulių.

 

 

BUFF
Kepuraitė Snapback/Trucker Caps

Vienas madingiausių šiuo metu šalikų ir kepuraičių gamintojų BUFF savo produkciją siūlo ir žvejams: išleista serija kepuraičių vandens ir žvejybos tematika.

HODGMAN
Braidymo batai Vion H-Lock Wading Boots

Gamintojų teigimu, šie batai turi unikalią ir itin patogią padų užrakto sistemą: lengva nuimti, uždėti naujus padus net ir stovint vandenyje.

SIMMS
Kombinezonas Challenger Jacket and Bib

Gamintojai neslepia, kad šio neperšlampamo ir kvėpuojančio kombinezono dizaino ir technologijų elementus jie pasiskolino iš "didžiojo brolio" Pro Dry.