POWERPRO
Ice-Tec

Šis pintas valas buvo kurtas išskirtinai poledinei žūklei. Valo gamybos metu panaudota Enhanced Body technologija, kuri valą padaro tokį patį glotnų, kaip ir garsieji Spectra valai. Valas yra beveik nulinio tamprumo, o padengimas teflonu užtikrina, kad nė kiek vandens neįsigers į vidų.

DAIWA
J-Braid X8

Itin aukštos kokybės visiškai apvalaus skerspjūvio pintas japoniškas valas pasižymi glotnumu ir elastingumu. Supintas iš 8 Dyneema gyslų taip, kad užtikrintų tvirtumą, mazgų laikymą ir ilgaamžiškumą.

GAMMA
Edge, Touch And FC Leader Materials

Fluorokarboninių medžiagų pavadėliams serija jau antrus metus muša pardavimų rekordus pasaulyje. Dėl ypatingo molekulių jungimo metodo, naudojamo šio valo gamyboje, visi pavadėliai itin gerai laiko mazgus, tačiau yra elastingi.

RELIX
Eight Sink2 Line

Naujas gamintojo Relix kūrinys, pasižymintis itin geru skendimu. Valas supintas iš 8 gyslų.

DRAGON
Nanocore X4

Japiniškas valas, pagamintas garsiojoje Momoi gamykloje. Dėl savo atsparumo trinčiai tinkamas bet kokiai žūklei. Pasak gamintojų, pagrindines valo charakteristikas nulemia itin tvirtos HPPE gijos.

 

 

BERKLEY
Connect CM90 Line

Naujas Berkley monofilamentinis valas, sukurtas specialiai karpių žūklei. Žalios spalvos valas buvo kuriamas naudojant jungiant aukščiausios kokybės monofilamento polimerus į didelio tankio medžiagą, todėl valas tapo itin gerai skęstantis.

TUF-LINE
4orce And Domin8 Lines

Dvi valų serijos, supintos atitinkamai iš 4 ir 8 TUF-X gijų. Valai itin apvalaus diametro, atsparūs trinčiai ir beveik neišsitempiantys.

 

SAVAGE GEAR
Soft Fluorocarbon

Šis valas yra visiškai nematomas po vandeniu ir atsparus UV spindulių poveikiui ir nesugeriantis nė kiek vandens. Gaminamas įvairių storių nuo 4,6 lb iki 111 lb.