FRABILL
I-Float Suit
Gamintojų teigimu, tai yra vienas saugiausių ir technologiškai moderniausių neskęstančių žieminių kostiumų. Kostiumas parduodamas iš karto su ledo smaigais, o JAV pakrantės apsauga jį rekomenduoja kaip efektyviausią neskęstantį kostiumą.

 

AQUAFLAUGE
UV-Protected Apparel
Šios stilingos aprangos vyrams ir moterims gamintojai labiausiai rūpinasi žvejo apsauga karštomis dienomis: audinys labai gerai ventiliuojamas ir plonas, tačiau visiškai apsaugo žvejo odą nuo UV spindulių, t.y. įdegio. Audinys yra atsparus jūros vandeniui ir itin greit džiūstantis.

SEELAND
Hawker Shell Jacket
Danų gamintojo soft-shell švarkas gaminamas iš  itin minkšto 3 sluoksnių audinio, kuris kombinuojamas su tampria, vandeniui ir vėjui nepralaidžia, tačiau kvėpuojančia, SEETEX membrana.

FISH MONKEY GLOVES
Gripper
Šios pirštinės pradžioje buvo skirtos tik jūrininkams, dirbantiems denyje atšiauriomis oro sąlygomis. Tačiau greit jas pamėgo ir žvejai, velkiaujantys ar spiningaujantys itin ekstremaliomis sąlygomis.

SOFTSCIENCE
The Fin Shoes And Boots
Ši avalynė gaminama iš Trileon medžiagos - itin tankaus polimero, dėl kurio batai išlieka lengvi ir minkšti. Fin batų įdėklas/kojinė išsiima, todėl ją galima skalbti atskirai nuo apavo. Batai gaminami 5 skirtingų spalvų.

AFTCO
Fish Ninja 2 Hood
Marškiniai su kapišonu gaminami 3 skirtingų kamufliažų ir skirti ne apsaugai nuo lietaus, kaip atrodytų iš pirmo žvilgsnio, o nuo saulės spindulių karštą vasaros dieną. Šio drabužio apsauga nuo UV spindulių lygi UPF50.

SIMMS
Riprap In-Stream Wading Sandals
Garsaus gamintojo braidymo sandalai, pasižymintys ilgaamžiškumu bei atsparumu trinčiai ir, aišku, patogumu.

HEYBO
The Edisto Banks - Olive/Bottomland
Labai lengvų ir stilingų marškinių iš 100% serija.