Šių metų kovo 25 dieną buvo surengta poledinės žūklės kova - Mingė 2006-tieji Exstreem klubo taurei laimėti.
Kovo 25 dieną trečią valandą nakties pusšimtis žvejų išvyko autobusu iš Kuršėnų link Šilutės, kur jų laukė storas Minijos upės ledas ir saulėta pavasariška diena. Vyrai atvykę į Mingės kaimą ant Minijos upės, ėmė rinktis vietas žvejybai, tarp atvykusių kelių šimtų žvejų, gręžti eketes ir išsipakuoti inventorių. Šiaulių apskrities žvejai „ištirpo“ tarp žvejų, susirinkusių iš visos Lietuvos.

Vyrai „kibo“ į kovą ne juokais. Įvairiu masalu ir meškeriojimo išmone apsiginklavę žvejai gaudė žuvį. Per pietų pertrauką žvejus vaišino rėmėjai fantastiško skonio troškiniu, ištroškintu ant laužo specialiuose ketaus induose. Sočiai prisivalgę ir pailsėję žvejai „kibo“ vėl į darbą. Žvejų rungtys baigėsi tik šeštą valandą vakaro, kai prasidėjo laimikių svėrimas ir rezultatų protokolavimas. Po keliolikos minučių buvo skelbiami poledinės žūklės varžybų rezultatai ir jų nugalėtojai:
I vieta - Renatas Reutas 11,4 kg.
II vieta - Antanas Igoris 8,6 kg.
III vieta - Darius Gasparavičius 7,4 kg.
IV vieta - Vaidas Jakutis 6,6 kg.
Didžiausią žuvį (kuoją) pagavo Darius Gasparavičius - 0,44 kg.
Buvo apdovanoti ir vyriausias žvejys Romas Felinskas 1933 m. gimimo ir jauniausias žvejys - 14 metų amžiaus.
Varžybas organizavo EXSTREEM klubo žvejų grupės vadovas Virginijus Reutas, kuris džiaugėsi varžybose dalyvavusių žvejų gausa, rėmėjų gausumu. Varžybų organizatorius kviečia žvejus dalyvaut visuose varžybose, kuo daugiau jų organizuoti, taip keliant žvejų profesionalumą, pritraukiant aktyviam poilsiui kuo daugiau žmonių ir varžybas padaryti dar masiškesnes kviečiant žvejus rinktis šeimomis ir kartu pramogauti-aktyviai ilsėtis.
Dėkojame visiems dalyvavusiems, visiems palaikiusiems ir rėmusiems šią žvejų šventę.

 

EXSTREEM vadovas V. Reutas