Active ImageLiepos 8-osios rytas išaušo kiek netikėtai, per greitai. Dar norėtųsi padrybsoti palapinėje po smagiai praleisto vakaro, -gitarai skambant, laužo šviesoje. Po nakties, pasidalinę aukštaitiškomis, dzūkiškomis, žemaitiškomis vaišėmis bei išsipasakoję juokingus nuotykius, šiek tiek skaudančiom galvom, bet su šypsena veide traukiam visi link Mičionių į privačią kaimo turizmo sodybą. Nuostabi aplinka, nemokamas šaltas alus, puiki draugija! Visu tuo pasirūpino Kauno miesto žūklės reikmenų prekybos bendrovė “Salmolita”. Tikslas: supažindinti žalių bei patyrusių muselininkų ratą su sparčiai muselinės žuklės rinkon besiveržiančia suomių firma “Vision”.

Prie laužo jauku. Su kolegomis aptariame žvejybos bei gyvenimiškus nuotykius. Vaišinamės lauktuvėmis iš įvairių Lietuvos kampelių, na ir, žinoma, laukiame rytdienos...

Galvos skausmą malšina nuostabus oras bei Šventosios vaizdas.

Renkamės renginio vietoje. Skubame sumontuoti įrankius kastingo varžyboms. Visi pastebi, kad ričių modeliai pagaminti tikrai kokybiškai ir išvaizdžiai, kotai surinkti labai preciziškai.

Tėveliai galėjo būti ramūs dėl savo atžalų. Jais, kaip ir visu renginiu rūpinosi firmos „XXI amžiaus renginiai“ nuostabios merginos. Nenuobodu, sugalvoti žaidimai, įvairios atrakcijos.

Skelbiamas renginio atidarymas. Susirinkusiems pristatoma dienos programa.

Trumpa, bet išsami žinomo ir gerbiamo „flyfishing.lt“ klubo įkūrėjo Vytauto Skestavičiaus kastingo pamokėlė. Kurios metu pradedantieji „muselininkai“ supažindimai su įrankių dinaminėmis ir kinetinėmis savybėmis, užmetimo technika, bei muselinės žūklės niuansais.

Pageidaujantiems buvo siūlomi išmėginti įvairių klasių įrankiai. Įspūdingo ilgio, bet lengvu dvirankiu kotu ypač žavėjosi jau patyrę muselininkai. Naujokai nenoriai dalijos tarpusavyje - neįprastos išvaizdos įrankiais, norėjosi užmesti dar ir dar, ir dar ir dar...

Net ir muselinės žuklės „vilkai“ čiupo „Vision“ produkciją, rimtai įvertino kotų, ričių bei muselinių šniūrų savybes.

Daugelis žavėjosi kviestinio svečio iš žemaitijos Laimono Urbiečio muselių rišimo technika.

Renginio kulminacija – kastingo varžybos. Jų metu profesionalai ir šio meno pramokę pradedantieji demonstravo savo sugėbėjimus. Vienos rungties metu mėtoma į tolį, kitoje rungtyje kiekvienas stengėsi pataikyti į taikinį.

Varžybų dalyviai apdovanoti vertingais „Vision“ produkcijos prizais: ritės, šniūrai, kuprinės, pradedančiojo rinkiniu, į kurį įeina puikus „Vision - Intro„ kotas, ritė, šniūras.

Kol nesibaigė nemokamas alus – šėlstam, dainuojam, linksminamės.

Po ilgos dienos visi išalkusieji buvo vaišinami gardžia norvegiškos lašišos sriuba.

Sėdėdami prie laužo vienareikšmiškai nusprendėme, jog renginys tikrai pavyko. Smagiai praleista diena suteikė vilčių jog „Salmolitos“ ir „Vision“ vyrai galbūt ir kitąmet pakvies susipažinti su naujomis muselinės žūklės tendencijomis, įrankiais bei naujovėmis.


Komentarai