2006-10-22
Gavome pasiūlymą sudalyvaut komandinėse spiningavimo varžybose, todėl ilgai nedvejoję, surinkome penkis dalyvius ir „Žvejoklių“ vardu pavadinę komandą nutarėme pabandyti laimę. Na dalyvius visi beveik pažįstate: Duba, Balčius, Valode, Alexas ir Alvydas.

Varžybos vyko Balskių tvenkinyje, esančiame Tauragės savivaldybėje (užtvenkta Jūros upė). Tvenkinys tikrai didelis, gražus, gyliai dideli, vanduo skaidrus, todėl sunkoka buvo pasirinkt teisingą žūklės taktiką, tuo labiau žvejojant ten pirmą kartą. Viso dalyvavo 51 dalyvis, iš kurių buvo sudarytos 10 komandų. Kaip jau minėjau, tai buvo komandinės varžybos, todėl ir rezultatai skaičiuojami šiek tiek kitaip nei asmeninėse varžytuvėse. Organizatoriai buvo Tauragės žvejai, be kurių dar dalyvavo Raseinių, Jurbarko, Klaipėdos ir Šiaulių žvejai. Žūklei buvo skirtos 5 valandos, dalyviai suskirstyti į sektorius, kuriuose svarbu užimti kuo aukštesnę vietą, paskui rezultatai sumuojami ir taip išsiaiškinama, kuri komanda tampa nugalėtoja, taigi labai svarbu sugrįžti su laimikiu... Bet daugeliui iš dalyvaujančių nepavyko nieko pagauti. Tame tarpe ir trys iš mūsų, „Žvejoklių“ komandos, likom visiškai tušti. Bet Alvydui pavyko suvilioti dvi lydekas, kurių svoris buvo 1,77 kg, o Valode pagavo gražų ešerį, svėrusį 420 g. Bendrai iš 51 dalyvaujančio su laimikiu grįžo 25 žvejai. Tiesa, laimikiai nelabai solidūs, daugelis turėjo vos vieną ar du ešeriukus, sveriančius po 50 g, bet tie ešeriukai komandinėse varžybose labai reikšmingi ir svarbūs. Lydekų pagauta buvo gal 10 vienetų, didžiausia 1,5 kg. Taigi, viską susumavus, pirmąją vietą, trečius metus iš eilės, laimėjo Klaipėdos klubas „Kurėnas“, jiems atiteko „Žemaitijos taurė“, o taip pat jie apdovanoti medaliais, diplomais ir asmeniniais prizais. Mūsų komanda liko.... šeštoje vietoje. Tačiau asmeninėje įskaitoje, Alvydas užėmė aukštą antrą vietą. Jis taip pat apdovanotas medaliu, diplomu ir asmeniniu prizu. Po oficialios dalies, organizatoriai visus vaišino žuviene, visokiausiais užkandžiais ir gaiviaisiais gėrimais. Puikiai organizuota šventė, kaip visada, pavyko. Nuotaiką dar praskaidrino ir didelių emocijų sukėlė atvažiavęs žvejys, netoliese esančiuose Visbarų tvenkiniuose sumedžiojęs įspūdingą lydeką, kuri svėrė 10,31 kg. Nesusilaikiau neįamžinęs tokios gražios žuvies.
Šiais metais tai jau buvo paskutinės varžybos, dabar lauksime pavasario, kada vėl galėsime dalyvaut šių klubų organizuojamuose varžybose.

Balčius


Komentarai