Ką nuveikus, kai tarp vizitų pas gydytojus turime laisvas kelias valandas? Sėdėti namie ir kiurksoti į televizorių? O gal stebėti draugų gyvenimus Facebook-e?

Šį kartą taip nesielgiau ir pasičiupęs visiškai naują, mano manymu,  vieną iš geresnių šiuo metu esančių rinkoje, Drennan MatchPro Float kotą nuskubėjau prie prieš savaitę ledus išstūmusio Nemuno.

Kur bežvelgtum, pakrantės nuklotos didžiausiomis baltomis lytimis, o tarp jų juoduoja ir žvejų siluetai. Jų tikrai nemažai - reikia pralėkti pro kelias potencialias vietas norint rasti laisvą tarpą meškerės užmetimui.  Dauguma gaudo plūdinėmis meškerėmis pavasario išbudintas kuojas ir karšius.

Prisijungiu ir aš - nedidelės kuojytės, vienas kitas kolegos iš po nosies ištrauktas karšis puikiai tinka sezono atidarymui. Nestiprus plūdės prispaudimas ir eilinė kuoja lanksto lengviausią iš mano turimų meškerykočių.

Ilgai neužsibūnu - pirmas žingsnis atviro vandens sezone atliktas, juk laukia dar, kaip visada, didelė eilė ligoninės priimamajame.

Svarbiausia ,,žūklės kirminas" nurytas ir naujasis meškerykotis pakrikštytas. Laukiu nesulaukiu savaitgalio, kai galėsiu žūklei skirti bent pusdienį, o kol kas pakako ir tiek.