Gegužės 23 d. Nemune ties Bubiais įvyko LSŽ I etapas "Pavasarinė aukšlė 2010"

Pirmame etape dalyvavo 9 komandos.

Tai Vilniaus, Kėdainių, Jonavos, Ruklos ir Varėnos stipriausios komandos. Aukšlininkai, kurie tikrai moka greitai gaudyti šią mažą žuvytę.

Pagal varžybų nuostatus jokia kita sugauta žuvis nėra įskaitinė.

Varžybų metu buvo draudžiama naudoti uodo-trūklio lervas. Vienintelė išimtis - tai vienas litras pinkų arba vienas litras musės lervų.

Varžybų vyriausias komisaras buvo Vytautas Šidlauskas (Kėdainiai), sekretorius Sigitas Kazlauskas (Kaunas).Teisėjai perspėjo, kad visi dalyviai kovotų garbingai ir nepažeidinėtų taisyklių.

Kokios varžybos, jei nebūtų ir sirgalių kurie prieš varžybas dar spėjo papozuoti :)

Buvo duotas startas ir varžybos prasidėjo.

Į vandenį skriejo didesni, mažesni jauko gniužulai.

Kievienas turėjo savų paslapčių, taikė įvairią metodiką.

Vėliau, kaip paaiškėjo vienų taktika pasiteisino, kitų nelabai.

Aštuoniolika geriausių sportininkų sprendė tarpusavio ginčą, kas geriausias.

Žemiau pateiksiu kiekvieno dalyvio nuotrauką su užimta vieta ir sugautu žuvies kiekiu per du turus (penkias valandas). Kadangi varžybos vyko vieną dieną, tai varžybų trukmę teko sutrumpinti viena valanda, nuo kiekvieno turo po pusvalandį.

Paskutinę 18 vietą užėmė Aleksandras Šadrinas, sugavęs 3070 g žuvies.

17 vietą užėmė dar vienas vilnietis A. Lekštutis, sugavęs 3190 g žuvies.

Žvejai, kurių užfiksuoti nepavyko (tokių buvo šeši), paviešinti atskiru sąrašu.

3 vieta G. Uselis sugavo 10190 g žuvies
8 vieta O. Šibeko sugavo 8070 g žuvies
10 vieta N. Budrys sugavo 6350 g žuvies
13 vieta A. Sinkevičius sugavo 5900 g žuvies
15 vieta V. Vozbutas sugavo 4490 g žuvies
16 vieta L. Matulaitis sugavo 3420 g žuvies
14 vietą užėmė P. Čaplikas, sugavęs 6060 g žuvies.

12 vietą užėmė A. Mikalauskas, sugavęs 6040 g žuvies.

11 vietą užėmė A. Dureiko, sugavęs 6240 g žuvies.

9 vietą užėmė O. Skibickij, sugavęs 7790 g žuvies.

7 vietą užėmė A. Rutkauskas, sugavęs 7720 g žuvies.

6 vietą užėmė M. Laucė, sugavęs 7780 g žuvies.

5 vietą užėmė M. Jačiauskas, sugavęs 9560 g žuvies.

4 vietą užėmė I. Gatijatulinas, sugavęs 8520 g žuvies.

2 vietą užėmė V. Kuzminych, sugavęs 10930 g žuvies.

1 vietą užėmė ir absoliučiu I-mo etapo čempionu tapo Izidorius Unikas, sugavęs 11890 g žuvies.

Komandos išsirikiavo taip:

4 vieta "Vilkai" sugavo......14420 g žuvies.

5 vieta "Kiršlys" sugavo......12300 g žuvies

6 vieta "Meškiukai" sugavo...11140 g žuvies

7 vieta "Artlyga 2" sugavo.....10390 g žuvies

8 vieta "Vokė" sugavo..........10800 g žuvies

9 vieta "Matchfishing 2" sugavo...9230g žuvies

3 vietą užėmė "Artlyga 1" (M. Jačiauskas ir I. Gatijatulinas) sugavę 18080 g žuvies.

2 vietą užėme "MatchfishingLT. 1" (M. Laucė ir G. Uselis) sugavę 17970 g žuvies.

1 vietą užėmė ir absoliučiais I-mo etapo nugalėtojais tapo "Lifosa" (I. Unikas ir V Kuzminych), sugavę 22820 g žuvies.

Iš viso per varžybas sportininkai sugavo 127 kg 210 g žuvies, iš kurių 90% buvo paleista atgal ir sėkmingai gyvena. Pirmas varžybų etapas baigtas ir sportininkai taria: "Iki kitų susitikimų".