Ervinas

Boilie-Holic komanda

Savaitgalį pasibaigė labai lauktos ir ilgai planuotos Aukso Žvyno taurės varžybos. 2 sektoriuje pasiekta 2 vieta, viso įskaitinių žuvų pagauta 14 (bendras svoris 126,6kg), iš jų pirmos 5 žuvys virš 10kg (10,15kg, 13,15kg, 15,3kg, 12,35kg, 12,2kg) - sektoriaus siurprizas. 9 įskaitines ir 3 neįskaitines žuvis padovanojo kairė sektoriaus pusė, 5 įskaitines ir 3 neįskaitines dešinė. Iškovota vieta, vertinant išankstines sektoriaus perspektyvas pirmiau netikėta nei gera. Smagu prisiminti ir tai, kad iki paskutinės minutės realiai pretendavome į pirmą vietą, pritrūko 1 žuvies, su kuria būtume laimėję ir lažybas, vieninteliai statę už BH sėkmę. Varžybos privertė susimąstyti apie išankstinius Tauragės sektorių suskirstymus į gerus ir blogesnius, vėjo krypties įtakos pervertinimą. Kodėl visa žuvis nesusigrūdo 7/6/5 sektoriams, vėjui visų varžybų metu pučiant nuo 1 sektoriaus į juos, liks tema pasėdėjimams prie laužo. Gal įtakos turėjo sektorių populiarumas treniruočių metu ir žvejų elgesys jų metu, gal varžybų kaimynų taktikos... Tai ir yra kiekvienų varžybų žavesys - viso puzzle galvoj nesudėliosi, visko iš anksto neišskaičiuosi.

Po pirmos paros ir kelių žuvies atsikabinimų (liaudiškai - schodų) suvienodinome sistemėles, pamažindami kabliukus - suveikė. Be didelių žuvų, įsimintiną turėjome ir paskutinės paros vakaro dupletą (16+ kg), kai teko improvizuoti karpiukus kryžiuojant sektoriuje. Dažni permetimai, kibimai, dažnas šėrimas pareikalavo nemažai fizinių jėgų, todėl labai vertindavom "Medžioklės Rago" apsilankymus su garuojančia sriuba ir karštais suktinukais.

Į tarpus tarp kibimų, palaikėm ryšį su BH nariais, šauniai padiskutavom ir su gretimais gaudžiusiu Almantu, kuris supažindino su platesniais varžybiniais vandenimis, pasidalinome mintimis apie įrangą, sistemėles. Nespėjom tik pamiegoti, o vėliau, pervargus užmigti tiesiog nepavykdavo. Sektoriuje visą laiką taip pat jautėme palaikymą, tai su Tėvuku, tai su nepailstančiu šeimininku Gintu juokaudavom. Laikas prabėgo greitai: čia pat šauni atidarymo vakaronė su žymiąja paelija, čia pat ir varžybų uždarymas. Tarpe jų daug vasariško oro, teigiamų emocijų ir šviesių žmonių prie nuostabaus, prižiūrėto ir žuvingo telkinio. Ačiū, kad pakvietėte, leidote tai patirti ir labai tikimės susitikti ir kitais metais!