Evil

Dažniausiai karpininkas

Kol kas tyla. Tikimės, kad prieš audrą. Šalys po truputį gaudė, tačiau to lauktojo „atsirišimo“, apie kurį ištisai kalbėjo Mitch Smith, kol kas nėra. Kai ir reikėjo tikėtis, traukia tos komandos, kurios yra pavėjinėje pusėje. Deja, mūsu sektoriai yra ramiojoje dalyje. Kaip ir reikėjo tikėtis, geriausiai sekėsi Pietų Afrikos Respublikai, kuri Brasenose 1 turi sektorių turi pavėjinėje daly. Šalia jų sėdintys latviai irgi vieną kitą karpį ištraukdavo.

Mūsų vyrai jau galutinai susipažinę su savo sektorių, o ir pačių ežerų, ypatybėmis, galutinai pasitvirtino likusio varžybų laiko taktikas. Žuvis matėsi tik Tomo ir Remigijaus sektoriuje. Šalia jų esantys portugalai iš nevilties nusprendė suversti visus turimus pašarus per vieną kartą. Dvi valandas pylė boilius su „lopetomis“, mėtė raketomis. Anglų maršalai buvo pašiurpę – „What are they doing???“. Iš kitos vyrukų pusės sėdintys Kazachstano žvejai (jų sektorius už 100 metrų) turėjo 8 kibimus. Deja, nė vieno karpio neištraukė. Pašnekėjęs su jų atstovais išsiaiškinau, kad pagrindinė šių nesėkmių priežastis – per daug minkštos karpių lūpos. Jie, savo šalyje pripratę prie rimto pakirtimo ir pikto žuvies traukimo negalėjo priprasti, kad užkibus karpiui nereikia iš visų jėgų kirsti meškerės ir lupti žuvies visa jėga. Be to, pasak komandos atstovų, jie daug žuvų iš viso nekirto. Sako: „Sėdim, žiūrim, bezdžionė šiek tiek pakyla, nusileidžia, vėl pakyla. O mes pripratę, kad karpis važiuoja. Tai ir nekirtom“. Ryte atėję maršalai išvadino juos kvailiais ir pasakė, kad čia normalus karpinis kibimas!

Mariaus ir Remigijaus vietoje, siaurumoje, karpius nuo jų atkerta graikų komandos valai, kurie atitveria patruliuojančias žuvis. Tikėkimės, kad graikai padarys klaidą ir žuvis pasieks mūsiškių valus.

Olego ir Arvydo ežero dalyje tyla. Šiame ežere pagauta mažiausiai žuvų. Per dvi paras ten nė vieno karpio šuolio taip ir neužmačiau nei aš, nei komandos nariai.

Vakare atvyko Alfredas. Kas jo nepažįstate, pasakysiu, jog tai vienas rimčiausių lietuvių karpininkų, gyvenančių ir žvejojančių Anglijoje. Iki 19 val. Dar spėjome aplėkti visų sektorius ir persimesti keliais žodžiais su visomis komandomis. Po 19 val. visi pašaliniai asmenys išvaromi iš komplekso. Todėl ir mes išvažiavome į nakvynės vietą strateguoti, ką čia dar galima sugalvoti bei rytoj papasakoti mūsiškių komandoms.

17:30 rezultatai (Lietuvos laiku – 19:30):

- Anglija pirmoje vietoje, Graikija antra, o Pietų Afrika nukrito į trečiąją vietą. Kaimynai latviai – septinti, o Lietuva pasislinko į 10 vietą.

- Individualioje komandų įskaitoje Remigijaus ir Tomo komanda – 14 vietoje.

- Savo sektoriuje Remigijaus ir Tomas šešti.

Tai tokios tos žinios šiaip minutei. Nors ne. Dar viena. Kątik gavau žinių iš Tomo ir Remigijaus – ištraukė dar vieną karpį! Iš akies jų nuomone 3,5 kg. Prisimenant šio ryto atvejį, kai 6 kg karpis virto 8 kg, tikėsimės, kad po rytinio svėrimo karpis bus perpus didesnis :)