Gegužės 23 – 25 d. prie Strėvos tvenkinio, Bačkonyse, vyks studentiškos žvejybos varžybos - ,,KTU Žvejys 2008”. Studentai iš visos Lietuvos varžysis, kas pagaus daugiau žuvų, o mažiausiai žuvų sugausiančiai komandai bus įteiktas paguodos prizas – gyva auksinė žuvelė.

,,KTU Žvejys - tai didžiausios žūklės varžybos studentų tarpe. Šios varžybos ne tik renginys studentams/žvejams į jį kviečiami visi studentai, kurie nori morališkai nusiteikti ir pasiilsėti prieš prasidedančią sesiją. Taip pat tai puiki proga pabendrauti draugiškų žmonių aplinkoje ir papramogauti įvairiose rungtyse ir tikrai ne vien su meškere rankose“- teigė vienas iš renginio organizatorių Kaunis Grigaliūnas.

Pasak KTU FSA MESA pirmininko K. Grigaliūno į žūklės varžybas planuojama sutraukti daugiau nei trisdešimt komandų iš visos Lietuvos ir tai tik dalyviai žūklės varžybose. Tikimasi, kad renginyje apsilankys daugiau nei penki šimtai studentų. Dalyviai į varžybas viliojami pagrindiniu prizu – CB radijo ryšio stotele automobiliui, kurią įsteigė vieni iš renginio draugų - ,,radiostotele.lt“. Prizų nestigs pagrindinių ir papildomų rungčių dalyviams.

Šių metų renginys, nuo vykusių anksčiau, skiriasi ne tik tuo, kad dalyvauti gali visų Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai, bet ir atrakcijų bei užduočių gausa palaikymo komandoms. Renginio dalyviai ir svečiai kaitinsis mobilioje pirtelėje ir šaudys iš profesionalių lankų ar galės susigrumti dažasvydžio kovose. Šeštadienio vakare visi išsaugoję jėgų po įvairių atrakcijų prie laužo pasiners į naktinį kino seansą. Pertraukos tarp filmų metu merginos galės pasiūlyti didžiausią kainą už vaikiną ir jį įsigyti aukcione ,,Nusipirk mechaniką“.

,,KTU Žvejys“ - tai ne tik tarp studentų-žūklės mėgėjų žinomas renginys. Renginyje yra dalyvavę žinomi žūklės klubai: ,,žvejams.lt“ bei ,,Vienam gale kablys“. Profesionalai šiemet taip pat kviečiami dalyvauti specialioje grupėje. Renginį tradiciškai organizuoja KTU Mechanikos ir mechatronikos fakulteto Studentų atstovybė „Mesa“.

Kontaktinis asmuo
Andrius Šatas
KTU FSA MESA narys
Informacijai ir ryšiams su visuomene
Mob. tel.: +370 618 02338
El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
http://mesa.ktusa.lt/