2015-10-08

Vakar varžybos prasidėjo 14 val., nors turėjome startuoti viena valanda anksčiau. Vėl pakišo koją tas stebuklingas ispaniškas ,,punktualumas“.

Netrukus po starto, kaip įprasta Vilmantui ir Augustui užkibo karpis. Po to iki vakaro nei viena mūsų komanda neturėjo karpinių kibimų. Naktį Darius su Mantu pagavo kilograminę kuoją. Ryte neturėjome ką duoti svėrimui.

Nuo pat varžybų pradžios, tie kurie nevaržybauja, pasiskirstėme visose zonose ir stojome stebėti Ispanijos rinktinės. Tiesa pasakius nieko ypatingo pas ispanus nepamatėme, žvejoja jie labai paprastai, dugno nesimarkiruoja, valų neklipsuoja. O jaukus pasirinkę tokius kuriuos turi ir LT rinktinė.

Iki vakaro laikas prabėgo labai greitai, sunkiai spėjome pasišerti numatytas normas, nes stambus jaukinimas baigėsi 18.30 . Naktį pašėrimas vyko tik boiliais su kobromis,taip elgėsi daugelis komandų. Naktis prabėgo ramiai, tik neramina tas, kad mūsų kaimynai jau pradėjo gaudyti karpius, o mes vis laukiame ir atkakliai dirbame.

Dar naktį buvo priimtas sprendimas nuo ryto bandyti zigą.

Ryte Remigijus ir Justas pagavo vieną karpį, ką gi atsidarė jau dvi zonos.

www.laukarpis.lt