Ko reikia geroms poledinės žūklės varžyboms?

Tvirto ledo ir gero kibimo? Didelio būrio meškeriotojų ir puikaus organizavimo? O gal karštos sriubos, konkursų ir gerų prizų?

Manau, visa tai tikrai buvo! Tad, šeštadienį vykusias tradicines poledinės žūklės varžybas UAB „Rerija“ taurei laimėti 2016, galime drąsiai vadinti puikiomis varžybomis. Sakysite – juk pats organizavai, o dabar giriesi. Ne, tai ne pagyros sau, o ypač kai vis dar randi, nors ir nedidelių, tačiau trūkumų.

Varžybos, manau, tikrai pavyko jau vien dėl to, kad jose buvote jūs – meškeriotojai. Laimėjote ir buvote apdovanotas didžiule taure, ar pralaimėjote ir likote tik su dalyvio medaliu, nėra labai svarbu. Svarbiausia noras ir siekimas geriausio rezultato. Na o jei begaudant dar gauni pamokų iš profesionalaus poledinės žūklės trenerio, tai geriau ir negali būti.

Rezultatai tikrai gerėja, žvejai kasmet vis tobulėja ir tai parodo laimikiai. Tobulėjimą stebėjome pavaikščioję po sektorius – naujesni grąžtai, sportinės meškerėlės, plonesni valai ir teisingos jaukinimo taktikos. Išties smagu buvo stebėti 112 žvejų bekovojančių tarpusavyje. Na ir kas, kad žuvies dydžiai buvo neįspūdingi, na ir kas, kad didžiausios atitrūko eketėje – svarbiausia bendravimas ir tobulėjimas.

Na o to bendravimo vėl nebūtų be mūsų rėmėjų UAB „Rerija“, kuri įsteigė šūsnį prizų - taurių ir medalių, čekių apsipirkimui ir prizų už daugiau nei 500 eurų. Tik rėmėjų dėka vienam iš dalyvių pakeitėme seną, išklypusią dėžę visiškai nauja, išdalinome nemažai gerų sportinių „balalaikų“. Kur dar St. Croix įsteigtas prizas - žieminis spiningėlis, UAB „Kotas“ prizai ir kitų rėmėjų dovanos.

Aišku, neįkainojama ir ŽK „Ant Bangos“ bei ŽK „Taparas“ narių pagalba, o ypač varžybų vyr. teisėjo Lino Žvaliausko, kuris šiemet vadovaus ir Lietuvos poledinės žūklės rinktinei pasaulio čempionate Ukrainoje.

Dėkojame Alytaus rajono savivaldybei už suteiktą leidimą rengti varžybas, Pivašiūnų seniūnijai už šauniai sutvarkytą pakrantę, Alytaus RAD už galimybę gaudyti be žūklės leidimų ir šaunioms virėjoms už didelį katilą skanios sriubos.
Antrus metus varžybas laimi Alytaus ŽK „Taparas“ komanda, šiemet ant ledo paleidę ir perspektyvaus jaunimo, kuriems didžiausios pergalės dar prieš akis. Manau kitąmet reikės naujo šūkio varžyboms, gal „Nugalėk Taparus“?
 Daugiau nuotraukų rasite čia.