Active Image Mazgas „Clinch Knot“

Active Image Mazgas „Jansik Special“

Active Image Mazgas „Palomar Knot“

Mazgas „Palomar”- lengvas, greitai surišamas ir pakankamai stiprus daugelyje situacijų žūklėje. Tai bendrosios paskirties mazgas, naudojamas tvirtinant prie pagrindinio valo suktukus, karabinus ar dirbtinius masalus. Dvigubas valo apvyniojimas aplink kabliuko auselę sudaro „apsauginę pagalvėlę”, sustiprinančią mazgą. Idealiai tinka gaudymui pintais valais SpideWire (gamintojų rekomendacijos), tačiau gali būti sėkmingai naudojamas ir su kitais pintais valais.

Active Image Mazgas „Scaffold Knot“

Active Image Mazgas „Snelling A Hook“

Taip pat galima rišti ir kelis kabliukus

Active Image Mazgas „Turle Knot“

Active Image Mazgas „Double Turle Knot“

Active Image Mazgas „Twisted Dropper Loop“

Šis mazgas leidžia rišti kabliuką bet kurioje pagrindinio valo vietoje, o tai leidžia surišti gaunasi sistemėlę su labai maža susipainiojimo tikimybe ir galimu greitu kabliuko pakeitimu. Idealus variantas jūrinei žūklei.

Active Image Mazgas „Centauri Knot“

Šis mazgas puikus bet kokio skersmens valui, todėl kad jį rišant gaunama minimali trintis ir nedeformuojamas valas. Idealus mazgas mikro masalams.

Active Image Mazgas „Double Loop Clinch Knot“

Tvirtas ir patikimas mazgas. Jo tvirtumas artimas 100% ir priklausomai nuo valo tipo visada daugiau nei 90%.

Active Image Mazgas „Braided Line Knot“

Šis mazgas buvo visapusiškai išbandytas ir įrodė, kad yra vienas geriausių naudojant naujos kartos pintus valus SpiderWire ar Power Pro.

Active Image Mazgas „Offshore Swivel Knot“

Active Image Mazgas „Return Knot“

Apsuktas mazgas – geras mazgas rišant kabliukus ir masalus prie storo monofilamentinio valo ir geriausiai dirba naudojant kabliukus su užlenkta ausele. Tai nėra labai sudėtingas mazgas ir kiekvienas norintis jį išmoks pasipraktikavęs kelias minutes.