Masalai buvo testuojami naudojant 0,30 –0,45 mm monofilamentinį valą. Išleidimas - 30 m, meškerykotis pakeltas 1 m virš vandens paviršiaus, greitis - 3-5 mazgai. Pakeitus nors vieną iš paminėtų parametrų, pasikeis ir masalo panirimo gylis. Naudodami plonesnį pintą valą masalą galėsite panardinti iki 25% giliau! Keičiant išleisto valo ilgį ar meškerykočio aukštį virš vandens paviršiaus, jūs taip pat įtakosite masalo panirimą.

„Rapalos“ voblerių gamintojai prieš kurdami masalus atliko išsamius spalvų tyrimus bei bandymus. Teiginiai, išvardinti žemiau, pateikti remiantis jų tyrimais yra universalūs ir daugiau ar mažiau tinkami viso pasaulio gėlavandenėms plėšrūnėms. Šias taisykles galima pritaikyti ir guminukams.
Rapala mazgas leidžia masalui plaukti būtent taip ir būtent tokiame gylyje, kaip jis buvo sukurtas. Šis mazgas tinkamas ir monofilamentinias, ir pintiems valams.

Albright mazgas, Blood mazgas, Dropper kilpa, Nail mazgas, Perfection kilpa, Snell mazgas, Surgeon's kilpa, Universalus mazgas